До Тернополя приїде Глава УГКЦ Святослав

Глава УГКЦ Святослав// Фото: мережа Інтернет

На Тернопільщину завітає Глава УГКЦ Святослав до 25-ої річниця створення Товариства українських студентів-католиків «Обнова». Візит відбудеться вже цих вихідних. Про це пише “Файне місто” з посиланням на Релігійно-інформаційну службу України.

1-2 жовтня о 9.30 Глава УГКЦ очолить Божественну Літургію в Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Відтак, візьме участь у конференції під гаслом «Яке наше завтра?», де матиме духовне слово до молоді Тернополя на тему «Християнська молодь в часі війни та після перемоги». Організовує конференцію Тернопільське міське товариство українських студентів-католиків «Обнова» з нагоди 25-ї річниці заснування.

В післяобідній час Патріарх УГКЦ біля Архикатедри благословить автомобілі для ЗСУ, зустрінеться з внутрішньо переміщеними особами та їхніми дітьми, роздасть допомогу. Відтак, буде присутній на виставі «Голгофа. Містерія непокори» у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Шевченка, яка приуроченна 130-ій річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

2 жовтня, о 10.00, очолить Божественну Літургію у храмі св. Йосафата м. Тернополя (масив «Дружба»).

Нагадаємо, у понеділок, 26 вересня, в Тернопільській Катедрі встановили відреставровані двері. Їх більше чотирьох місяців відновлювали після передвеликодньої ДТП.

Більше: Відреставровані двері встановлюють в Тернопільській Катедрі (Фото/Відео)

До слова, нещодавно Тернопільщину відвідував Глава ПЦУ Епіфаній. Він разом з вірянами молився у Горинці, Шумську, Гнізничному та Тернополі і відвідав поранених українських військових.

Більше: Митрополит Епіфаній прибув на Тернопільщину (Фото)

Exit mobile version