Персики та абрикоси у Тернополі: скільки коштують та звідки їх везуть (Фото)

З середини червня у Тернополі розпочався сезон персиків та абрикосів. Фрукти продають як на ринку, так і в магазинах. Скільки вони коштують та звідки їх завозять – далі у матеріалі “Файного міста”.

Ціни на ринку

Ціна на абрикоси залежить від розміру, кольору та смаку фрукта. Так, маленькі абрикоси коштують близько 55-65 гривень за кілограм. Великі – 55-80 гривень за кілограм.

Звичайні персики коштують від 95 гривень, сорт “Маракуя” – 120 гривень. За кілограм “нектаринів” можна заплатити від 120 гривень.

Продавці кажуть, що персики закуповують на гуртовнях. Вони припускають, що їх везуть з-за кордону. А абрикоси більшість продають свої – вирощені у власному саду.

Ціни в магазинах

В одній з мереж супермаркетів Тернополя абрикос коштує майже 90 гривень за кілограм. Як заявляють адміністратори, його везуть з Туреччини.

За кілограм звичайних персиків треба заплатити 85 гривень. Фрукти доставили з Іспанії.

Сорт “Некратин” коштує 119 гривень за кілограм. Його теж доставляють з Іспанії.

В іншій мережі супермаркетів журналісти “Файного міста” виявили, що за кілограм абрикосів першого гатунку слід заплатити майже 80 гривень. Звичайні персики також першого гатунку коштують майже 70 гривень. “Некратини” вартують 79.99 гривень.

Додамо, що в Тернополі подекуди вже продають кавуни. Так, в одному з супермаркетів кілограм ягоди коштує 29.99 гривень. Тобто, якщо один кавун важить приблизно 5 кілограмів, то за нього слід буде заплатити майже 150 гривень.

Як обрати солодкі персики

Аби обрати стиглі та солодкі персики й абрикоси, фахівці рекомендують дотримуватися таких рекомендацій:

Читайте також: “Така ціна – це нереально”: у Тернополі подорожчала гречка

Автор: Віта Шумило

Exit mobile version