За посвідчення водія – майже 10 000 гривень: на Тернопільщині зловили хабарницю

Фото: мережа Інтернет

На Тернопільщині бухгалтерка одного із навчально-курсових комбінатів оцінила свої послуги та послуги знайомих у 8 500 тисяч гривень. За цю суму вона обіцяла “вирішити питання” і допомогти скласти водійські іспити.

За словами правоохоронців, жінка пообіцяла жителю області допомогти вирішити питання з екзаменами. Вона запевнила, що чоловік успішно складе іспити та отримає посвідчення водія.

Під час передачі обумовленої суми “помічницю” піймали слідчі Головного управління Нацполіції Тернопільщини спільно з працівниками сектору захисту інтересів суспільства і держави під процесуальним керівництвом окружної прокуратури. 18 травня жінці оголосили підозру за фактом прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, поєднане з вимаганням такої вигоди відповідно до ч. 3 ст. 369-2 КК України.Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна, – зазначили у поліції.

Триває слідство.

Читайте також: Ввезли понад 70 тисяч авто: скільки заощадили українці на нульовому розмитненні

Exit mobile version