Тернополянка Руслана Муравська виборола “срібло” на Дефлімпійських іграх в Бразилії

Руслана Муравська// Фото: ТМР

У бразильському місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія) з 1 по 15 травня проходили XXIV літні Дефлімпійські ігри, участь в якому взяла і українська збірна. Руслана Муравська, вихованка Тернопільського регіонального центру “Інваспорт”, виборола “срібло” у стрибках в висоту, повідомляє мерія.

Руслана – срібна призерка Чемпіонату Світу та кількаразова призерка Чемпіонатів Європи, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики. Тренується дівчина під керівництвом Заслуженого тренера України Васірука Михайла Степановича.

З 2021 року Руслана Муравська отримує стипендію Тернопільської міської ради як одна із кращих спортсменів.

До слова, Збірна України посіла перше загальнокомандне місце на Дефлімпіаді в Бразилії! У підсумку, наші переможці вибороли: 62 золоті, 38 срібних та 38 бронзових медалей! А для Тернополя це уже сьома медаль Дефлімпіади-2021.