У Тернополі лікують поранених військових (Відео)

Фото ілюстративне Джерело: google.com

У медзакладах Тернопільщини лікують поранених українських захисників. Так, у тернопільській лікарні №2 вже прооперували захисників. Пацієнти проходять другий етап лікування.

Детальніше про це розповів директор медзакладу Юрій Лазарчук.

На сьогоднішній день ми займаємося лікуванням військовослужбовців. Їх вже прооперували і наразі вони перебувають на другому етапі лікування. Ці пацієнти переведені з обласної лікарні в наш медичний заклад, який визначений як медзаклад другої лінії, – каже директор КНП “Тернопільська міська лікарня №2”.

Медик також дякує всім волонтерам, які змогли закупити необхідні речі для військових.

Хочу подякувати всім волонтерам, які надають допомогу, особливо міській раді і гуманітарним штабам за допомогу в процесі лікування військовим. Деяких речей не було, ми не могли їх закупити, але завдяки цим штабам ми маємо повне забезпечення як для побутових речей, так і для харчування військовослужбовців, – додав Юрій Лазарчук.

Також сьогодні, 4 травня, міський голова Тернополя Сергій Надал відвідав поранених військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в одній із міських комунальних лікарень Тернополя та передав їм необхідні засоби індивідуального захисту і постільні речі.

Керівництво лікувального закладу звернулося до наших волонтерських штабів з проханням про допомогу пораненим військовим, адже вони прибувають до нас переважно без особистих речей, – повідомив Сергій Надал. – Тож завдяки нашому гуманітарному центру, що діє при Центрі науки Тернополя, сьогодні ми зібрали і привезли хлопцям найнеобхідніше – засоби гігієни, рушники, станки для бриття та постільну білизну. Бажаю хлопцям і дівчатам швидкого одужання і непохитної віри у нашу швидку перемогу.

Більше про це дивіться також у відео.

Читайте також: Не всі переселенці, які проживають у Тернополі, отримають виплати 

Exit mobile version