На Тернопільщині чоловік повідомляв про загрозу вибуху двічі за один вечір

Фото: мережа Інтернет

У Кременецькому районі чоловік за один вечір двічі повідомляв спеціальні служби про загрозу вибуху. Спершу операторм на лінію 102 розповів, що має гранату, а, згодом, зателефонував в газову службу і повідомив, що замінована газорозподільна станція.

У поліції розповіли, що 6 квітня близько 22 години до поліцейських надійшло повідомлення від жителя Кременця про те, що в нього є граната з уже вирваною чекою. На викликзаявника, виїхала слідчо-оперативна група, яка з’ясувала, що вибухового предмета не було. Щодо 28-річного кременчанина поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП.

Близько опівночі того ж вечора до поліцейських надійшов дзвінок від операторів газової служби про те, що вони отримали повідомлення про замінування газорозподільної станції. Поліцейські та інші екстрені служби виїхали на виклик. Виявилося, що повідомлення неправдиве, а його «автором» був той самий 28-річний кременчанин.

Щодо зловмисника розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) Кримінального кодексу. Молодикові загрожує позбавлення волі на строк від двох до шести років. 

Читайте також: Житель Кіровоградської області розставляв багато закладок з психотропною речовиною по районах Тернополя (Фото)

Exit mobile version