Десять тисяч гривень за перетин блокпосту заплатили переселенці з Донеччини дорогою до Тернополя (Відео)

Родина переселенців з Донеччини, прямуючи до Тернополя, за безперешкодний перетин одного з блокпостів змушена була «сплатити» хабаря. Про це повідомили у Департаменті внутрішньої безпеки Нацполіції України та додали – у ситуацію втрутилася внутрішня безпека Нацполіції.

Оперативники Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ під час моніторингу виявили відеозвернення користувачки однієї із соцмереж. Жінка розповіла про подію, яка сталася з її сім’єю під час поїздки до Тернополя.

На одному з блокпостів у місті Кременець, де стояв зведений загін правоохоронців, автомобіль родини зупинили співробітники поліції. При перевірці документів з’ясувалося, що на транспортний засіб накладено арешт Державною виконавчою службою через несплату штрафу за порушення ПДР. Аби чоловік та жінка могли безпроблемно продовжити маршрут, у відділку поліції з них почали вимагати неправомірну вигоду – 10 000 гривень, які, начебто, мали бути перераховані на потреби армії. Родині довелося «сплатити» зазначену суму, – йдеться у повідомленні.

Відразу після виявлення інформації працівники внутрішньої безпеки НПУ встановили авторку відеоролика, місце її перебування та зв’язалися з жінкою. Також встановили причетних до події співробітників поліції.

За сприяння керівництва ГУНП у Тернопільській області ініційовано проведення службового розслідування. Одного з посадовців Кременецького районного відділу поліції вже звільнено із займаної посади. Кошти, які поліцейські взяли у донеччан, повернуто їм на банківську картку.

За результатами службового розслідування винних буде притягнуто до юридичної відповідальності.

У разі інформації щодо неправомірних дій співробітників правоохоронних органів, звертайтеся на «гарячу лінію» ДВБ НПУ за цілодобовим номером телефону +380 50 352 7277.

Exit mobile version