В одному з парків Тернополя вирізають сухостій (Фото)

Фото: пресслужба ТМР

Цими днями у парку Національного відродження працівники КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» розпочали планову санітарну обрізку. Так, комунальники видаляють аварійні і сухостійні дерева.

“Звертаємо увагу, видаленню підлягають лише сухостійні, всихаючі та аварійні зелені насадження, а роботи проводяться виключно у міжвегетаційний період і після огляду території експертною комісією, яка й визначила, які з наявних дерев є хворими чи сухими, і несуть загрозу відвідувачам парку.

Просимо тернополян з розумінням поставитися до необхідності здійснення цих робіт, адже на місці видалених сухих дерев в подальшому будуть висаджені нові зелені насадження”, – інформують у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Санітарне обрізання і видалення зелених насаджень у Тернополі проводять відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України та Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Нагадаємо, усі тернопільські парки (окрім міського парку «Здоров′я», заснованого у 2015 році) створені приблизно в середині минулого століття:

Це означає, що більшість дерев у парку Національного відродження досягли 40-річного віку, а деревам, що у парку імені Тараса Шевченка – в середньому більше 65-ти років.

Читайте також: У Тернополі 27-річна жінка вкоротила віку 

Фото: пресслужба ТМР

Exit mobile version