«УДАР Віталія Кличка» закликає владу відмовитися від зобов’язання ФОПів використовувати касові апарати

Уже з 1 січня зміняться умови роботи для всіх ФОПів 2-4 групи. Так, з нового року їх зобов’язують застосовувати касові апарати.

Такі нововведення для представників малого підприємництва планували ще рік тому. З того часу малий та середній бізнес протестує проти уведення обов’язкових РРО, бо вважає, що це значно ускладнить умови роботи.

У партії «УДАР Віталія Кличка» закликають владу відмовитися від зобов’язання ФОПів використовувати касові апарати з 1 січня 2022 р. «Ударівці» вважають, що це також призведе до здорожчання товарів та послуг для всіх людей.

“Влада ухвалює законопроекти та рішення, які ускладнюють ведення бізнесу для малого та середнього підприємництва та призводять до зубожіння всіх українців. За останні два роки було прийнято багато законів, які звужують права підприємців, здорожують адміністрування податків, збільшують повноваження контролюючих органів і ставки податків. Діалог влади з бізнесом сьогодні практично не відбувається. Натомість спостерігається боротьба із самодостатнім середнім класом – з незалежним виборцем, який прагне якнайменше залежати від примх влади, а чесно заробляти гроші, забезпечуючи себе та свої родини”, – зазначили в «УДАРі Віталія Кличка».

Головним двигуном економічного розвитку має стати малий та середній бізнес. Його необхідно вивільнити з-під надмірного податкового пресу та регуляторного втручання, переконані «ударівці».

Ключова функція держави – створити реальні умови, за яких людина може себе вільно реалізовувати. Для держави має стати пріоритетом впровадження принципів економіки можливостей – це рівні можливості для кожної людини заснувати свою справу та забезпечувати своє гідне життя. Замість тотальної фіскалізації влада має комплексно підтримувати розвиток малого та середнього бізнесу”, – підкреслили в «УДАРі Віталія Кличка».

Наразі підтримувати малий та середній бізнес, на думку «ударівців», треба дотримуючись таких принципів: вдосконалення оподаткування – зменшення фіскального тиску на бізнес; фінансова підтримка – програми кредитування та підтримки малого та середнього бізнесу; впровадження механізмів консультування та підтримки підприємців.

” Тільки заможні громадяни можуть створити сильну державу”, резюмували в «УДАРі Віталія Кличка.
Exit mobile version