Помер екс-голова Тернополя Богдан Левків

Тернопіль – у скорботі… Відійшов у вічність громадсько-політичний діяч, господарник, колишній міський голова Богдан Левків.

Богдан Левків жив і працював для Тернополя. Посаду міського голови обіймав з 2002 року по 2006 рік. Все своє життя він поклав на те, щоб зробити наше місто і суспільство кращим.

Про смерть Богдана Левківа повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал. Очільник висловив слова співчуття з приводу непоправної втрати.

Бог дійсно забирає найкращих. Богдан Євгенович був одним з лідерів боротьби за незалежність у 80-х початку 90-х років 20 століття на Тернопіллі. Він показував приклад та надихав молодь, як треба любити Україну. Любити не на теплих кухнях та диванах, а у постійній боротьбу з кривавою більшовицькою системою.

Богдан Левків був справжнім патріотом України, одним з тих, кому ми завдячуємо українською незалежністю.

Каденція Богдана Євгеновича на посаді міського голови припала на складний період, були успіхи й прорахунки. Але кожен тернополянин підтвердить істину: «Для Богдана Левківа Тернопіль був понад усе».

Сьогодні Тернопіль у скорботі. Сьогодні Україна оплакує Богдана Левківа. Спіть спокійно Богдане Євгеновичу! Співчуття рідним та близьким!”, – йдесться у повідомленні міського голови Тернополя Сергія Надала.

Студія “Файного міста” висловлює щирі співчуття рідним та близьким Богдана Левківа. Вічна пам’ять….

Деталі та час прощання повідомимо пізніше.

Exit mobile version