Перший в Україні всесезонний трамплін для лижного фристайлу будують у Тернополі

Фото: Тернопільська міська рада

У Тернополі на вулиці Генерала М. Тарнавського, поруч з гірськолижним комплексом «Савич-парк», триває будівництво нового сучасного трампліну для лижного фристайлу. Унікальний проєкт реалізовується в Тернополі спільно з Федерацією лижного спорту України.

Тренуватися на новому трампліні зможуть як вихованці комунального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Екстрім»» Тернопільської міської ради, так і професійні лижники і сноубордисти з інших областей, адже подібних спортивних об’єктів в Україні немає.

«Трамплін у Тернополі стане першим об’єктом, що забезпечить повноцінну круглорічну підготовку українських спортсменів-лижників у дисциплінах фристайлу могул та біг-ейр. Комплекс відповідатиме сертифікаційним вимогам Міжнародної Лижної Федерації (FIS) для проведення змагань в дисципліні «Лижний фрістайл (біг-ейр)». Тому розраховуємо, що ця локація стане не лише ще однією базою для тренувань української збірної, а й чудовим місцем для проведення змагань всеукраїнського та континентального рівнів. Адже завдяки облаштуванню споруди сучасним штучним покриттям і надувним елементом для приземлення, тут буде забезпечено належні умови для круглорічного тренувального процесу, а змагального – в штатному зимовому режимі», – каже Сергій Надал.

У Тернопільській міській раді зазначають, завдяки можливості вибору відповідної висоти для стартового розгону, на сучасному об’єкті спортивної інфраструктури тренуватися зможуть спортсмени будь-якого рівня підготовленості. 

У перспективі – можливість використання даної споруди й для тренувального процесу у велоспорті та навіть мотоспорті.

Читайте також: У Тернополі облаштували сучасний майданчик для настільного футболу (Відео) 

Exit mobile version