Середа, 29 Жовтня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Кримінал » Майже кілограм наркотиків вилучили у молодика в Тернополі (Фото/Відео)

Майже кілограм наркотиків вилучили у молодика в Тернополі (Фото/Відео)

Mariya Mariya
28.10.2021
в Кримінал
Фото: Нацполіція Тернопільської області

Фото: Нацполіція Тернопільської області

Share on FacebookShare on Twitter

Пів кілограма амфетаміну, 150 штук МДМА, канабіс, гашиш та ПВП – усе це працівники роти поліції особливого призначення спільно з оперативниками управління боротьби з наркозлочинністю в Тернопільській області виявили та вилучили у жителя Львівської області. 

24-річного чоловіка, який поводився підозріло, 27 жовтня під час відпрацювання Тернополя побачили правоохоронці на вулиці Текстильній. Під час спілкування невідомий почав погрожувати поліцейським ножем та фізичною розправою. Молодика затримали і викликали на місце події представників УБН й слідчо-оперативну групу. Зловмисник повідомим, що має при собі наркотичні речовини. 

За словами начальника управління боротьби з наркозлочинністю в Тернопільській області ДБН НПУ Михайла Димиди, затриманий – уродженець Львівщини. Чоловік уже кілька місяців працює складменом та закладчиком в інтернет-магазині з продажу наркотиків. 

Він облаштовував наркотичні сховки в Тернопільській та Львівській областях. Їздив між регіонами на орендованому авто марки “Opel Astra”. Розповсюдження наркотиків було основним джерелом доходів затриманого. За одну закладку отримував від 60-100 гривень, а за добу встигав сховати від 100 до 150 закладок. 

При собі львів’янин мав кілька закладок, частину яких встиг розкласти, а в авто оперативники виявили ще тисячу закладок.

Загальна сума вилученого складає близько 500 тисяч гривень. Чоловіка затримали згідно статті 208 КПК. Йому інкримінують ч.2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна. 

Вилучене слідчі передали на експертизу. Після її висновків статтю можуть перекваліфікувати. Відповідатиме львів’янин і  за погрозу вбивством щодо працівника правоохоронного органу згідно ч1 ст.345 ККУ. Вирішується питання про оголошення йому підозри та обрання запобіжного заходу. Процесуальне керівництво над провадженням проводить місцева прокуратура. 

Триває слідство. Встановлюють оперативники організаторів інтернет-магазину, а також шляхи надходження наркотиків.

Фото і відео: Нацполіція Тернопільської області

надходження наркотиків.

Мітки: наркотикиполіціяТернопільТернопільщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото з відкритих джерел

На Тернопільщині померла жінка, у якої після приїзду з-за кордону виявили штам “Дельта”

19.08.2021
Фото: Файне місто

 У Тернополі провели в останню дорогу захисника Михайла Рвачова (Фото)

23.10.2025
Фото: Файне місто

У Тернополі відкрилось представництво 1 Центру рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

27.10.2025

Паспорт на карантині: як тернополянам оформити ID-картку та документ для виїзду закордон

07.05.2020
Фото: Бібліотека-музей "Літературне Тернопілля"

У Тернополі відбувся вечір пам’яті Олександра Смика

29.10.2025

У Тернополі триває іконописна школа“Квітка Середньовіччя”

29.10.2025
Фото: ГУНП в Тернопільскій області

Хабар замість військкомату: тернополянин “погорів” на $500

29.10.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

Безкоштовні курси з 3D-технологій стартують у Тернополі: як долучитися

29.10.2025

Останні новини

Фото: Бібліотека-музей "Літературне Тернопілля"

У Тернополі відбувся вечір пам’яті Олександра Смика

29.10.2025

У Тернополі триває іконописна школа“Квітка Середньовіччя”

29.10.2025

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version