“Кожен раз сідаючи в машину я молилась, щоб вона не взірвалась”, – дружина Олега Юника розповіла про погрози та вимагання

Фото: соцмережа "Фейсбук"

Ситуація, яка трапилась з тернопільським підприємцем Олегом Юником, стала чи не найскандальнішою подією в області. Спалили 2 його магазини, вимагали 250 тисяч доларів та погрожували сім’ї – вагітній дружині. Коли ситуація нарешті роз’яснилася, Христина Юник ділиться своїми переживаннями на сторінці у соцмережі “Фейсбук”.

Потерпіла каже, що була змушена переховуватися та вдавати, що все добре.

Все почалось на початку літа… і коли шкодили і підпалювали наше майно, все би нічого, коли пішли дзвінки моєму чоловіку, все ускладнилось, коли пішов дзвінок до мене, стало справді страшно!
Мені з дитиною прийшлось переховуватись, потім, коли все затихло, нам потрібно було вдавати, що все гаразд, все класно, ходити на роботу, щоб зловмисники нічого не запідозрили… друзі та рідні ні про що не здогадувались!
Кожен раз сідаючи в машину я молилась, щоб вона не взірвалась, кожен раз виходячи з машини я огладалась чи ніхто не слідкує, охорона під домом, за все літо я ні разу не вийшла на своє подвір‘я, адже все під наглядом камер, я не мала права говорити з чоловіком, адже все на прослушці…уколи, робота з психологом для позбавлення постійної параної, і найгірше споглядання за чоловіком Олег Юник, який ходив зблідлий, переживаючи за це все. А я вагітна, і слухаю погрози по телефону…і серце не в п‘ятки, а в живіт…

Жінка ділиться переживаннями і просить справедливості. Вона звертається до батьків одного із підозрюваних з проханням зрозуміти її.

І я не хочу зараз вірити в те, що гроші все вирішують, і цих людей зараз відпустять просто через те, що батьки мають гроші!

Я хочу звернутись до мами Богдана Корильчука, до мами нашого давнього знайомого, якому ми довіряли, який був в нашій компанії, в якого ми були на дні народженні і запрошували до себе, який бавив мою дитину в калясці в центрі

Я теж мама, я теж маю дітей, і я впевнена на всі 100%, що якби мій син таке витворяв, я б ще заплатила гроші зверху за те, щоб його засадили!!! Щоб він виправився! Тому, що такі його подвиги відбуваються не перший раз!
Я вірю в справедливість! Ми з чоловіком заробляємо гроші чесним шляхом, ми працюємо зранку до ночі, а хтось просто хоче нажитись на цьому! Будь-ласка прошу максимального розголосу і поширення, тому що зараз від нас нічого не залежить, а залежить від справедливості судді, та чесності батьків, які зараз все рішають грошима…

То ж тепер все залежатиме від рішення суду. Засідання його відбувається у ці хвилини. Незабаром ми дізнаємося, яке покарання понесуть винні. Слідкуйте за оновленнями.

Нагадаємо, що стався Скандал у Тернополі: погрожували та вимагали 250 тисяч доларів у підприємця Олега Юника

Exit mobile version