Україна з 13 вересня офіційно входить у жовту зону: яким буде навчання в школах області?

Фото: мережа Інтернет

З понеділка, 13 вересня, Україна переходить із зеленої зони у жовту. 8 вересня відбувся брифінг щодо запровадження жовтої зони та дистанційного навчання на Тернопільщині. Про це повідомили  начальниця управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома, директорка департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко та представниця батьківської громадської організації.

З понеділка ми переходимо у жовту зону. Перехід в жовту чи іншу зону обумовлює роботу шкіл. Відповідно но постанови Кабінету міністрів школи, у яких колектив не тільки вчителів, а усіх працівників школи вакцинований 80% допускається робота офлайн. А школи, у яких не вакцинований 80% працівників, буде працювати онлайн. Це і відповідно зміни заробітньої плати і певні незручності, я думаю, для батьків, що діти не можуть навчатися, – повідомляє Ольга Ярмоленко, директорка департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА.

Також зазначають, що на Тернопільщині вже є 57 закладів освіти, у яких вакциновані більше 80% працівників.

На сьогодні ми маємо 57 закладів освіти. Це стосується дошкільної освіти – їх найбільше, де працівники вакциновані, заклади загальної середньої освіти, заклади передфахової вищої освіти та професійної мають вакцинованих більше 80% працівників того чи іншого закладу, – каже Ольга Хома,  начальниця управління освіти та науки Тернопільської ОДА.

Начальниця управління освіти та науки додала, що якщо в країні оголошать локдаун, що на дистанційне навчання підуть майже всі попри відсоток вакцинованих працівників.

Можемо зазначити, що будь-який заклад, який переходить на дистанційну форму навчання не маючи 80% вакцинованих, якщо там за день-два відсоток збільшується, такий заклад автоматично переходить в офлайн режим, тобто очне навчання і жовта та помаранчева зона їх не стосується. Якщо ми переходимо до повного локдауну, то заклад на 80% вакцинований, то буде надавати освітні послуги тільки для початкової школи, зможуть працювати дошкільші заклади освіти і спеціальні заклади, – пояснює Ольга Хома.

Нагадуємо, що головний показник, за яким ми перейдемо з однієї зони в іншу – це динаміка госпіталізації. Від неї залежатиме, чи країна входитиме в певну карантинну зону.

Читайте також: В Україні з 13 вересня можуть ввести “жовтий” рівень небезпеки через поширення COVID-19

Exit mobile version