Субота, 7 Червня
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ

РАДІО

  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
  • ІНТЕРВ’Ю
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
ФАЙНЕ МІСТО ТЕРНОПІЛЬ
Нічого не знайдено
Переглянути усі результати

Головна » Новини » Сергій Надал закликав надати звання Героя України Євгену Коновальцю

Сергій Надал закликав надати звання Героя України Євгену Коновальцю

Lyuda Lyuda
15.06.2021
в Новини
Share on FacebookShare on Twitter

Відновити історичну справедливість, надати звання Героя України борцям за незалежність усіх часів та створити Пантеон Героїв закликав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Міський голова Тернополя Сергія Надал закликав надати звання Героя України засновнику ОУН Євгену Коновальцю. Про це йдеться у коментарі Сергія Надала, оприлюдненому з нагоди 130-річчя з дня народження Євгена Коновальця.

“Сьогодні Україна бореться з московським окупантом. Це той самий ворог, у боротьбі з яким загинув Євген Михайлович Коновалець. Перемога на полях бою можлива тоді, коли ми переможемо на ідеологічному та інформаційному фронті. Євген Коновалець, як і інші борці за Незалежність України, мають отримати звання Героя України. Україна має шанувати своїх героїв, бо без поваги до минулого, немає майбутнього”, – зазначив у своєму коментарі Сергій Надал.

Очільник Тернополя відзначив величезний вклад Євгена Коновальця у становлення незалежної України.

“Коновалець — це приклад справжньої самопожертви і віри патріота у велику ідею Незалежної України, без якої не було сучасної України”, – зауважив Сергій Надал.

Міський голова Тернополя підкреслив важливість створення в Україні Пантеону Героїв.

“Я звертаюся до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів: у Києві має постати Пантеон Героїв. Лише так ми зможемо захистити честь та славу наших Героїв. Це буде гідний приклад для нащадків, як потрібно шанувати своїх героїв. Слава Україні! Героям Слава!» – відзначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Нагадаємо, 23 квітня сесія Тернопільської міської Ради спрямувала звернення до президента України Володимира Зеленського з вимогою надати звання героя України полковнику УНР, засновнику УВО та ОУН Євгену Коновальцю.

5 березня з ініціативи Сергія Надала Тернопільська міська рада присвоїла міському стадіону назву на честь командира УПА Романа Шухевича. Тоді міський голова назвав таке рішення символічним та важливим для відновлення історичної пам’яті, а також вказав на те, що сам Шухевич був не лише добрим командиром, але й спортсменом. Попри тиск, включно з дипломатичним, Сергій Надал відмовився змінювати своє рішення, наголосивши, що Україна має право шанувати своїх героїв.

Також міський голова Тернополя вимагає повернути звання Героя України, Степанові Бандері. Очільник Тернополя вважає незаконним судове рішення про скасування присвоєння звання Героя України Бандері, оскільки воно було ухвалено з грубими порушеннями у часи президентства Віктора Януковича, який працював на Росію.

Мітки: Сергій НадалТернопільТернопільська міська радаТернопільщина

Обговорення

Plugin Install : Widget Tab Post needs JNews - View Counter to be installed
  • Популярне
  • Коментарі
  • Останнє
Фото: ГУНП в Тернопільській області

Смертельний наїзд на пішохода: у Тернополі загинув 32-річний чоловік

03.06.2025
Фото: ДСНС Тернопільщини

Вісім вулиць Тернополя залишились без газу після нічної атаки

06.06.2025
Фото: ДСНС Тернопільщини

Пошкоджено промислову інфраструктуру: наслідки нічної атаки на Тернопіль (Фото)

06.06.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

Погода на Тернопільщині: тиждень буде теплим, місцями з грозами та градом

02.06.2025
Фото: Тернопільська міська рада

Шість місць у Тернополі обладнають системами охолодження повітря

07.06.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

Сягне +33 градусів: прогноз погоди у Тернополі на вихідні

06.06.2025
Фото: ГУНП в Тернопільській області

Афера на $18 тисяч: як тернопільський шахрай “вирішував питання” з мобілізацією (Фото)

06.06.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

Комунальники назвали 6 вулиць Тернополя, де заборонять рух вантажівок у спеку

06.06.2025

Останні новини

Фото: Тернопільська міська рада

Шість місць у Тернополі обладнають системами охолодження повітря

07.06.2025
Фото: ілюстративне/з вільних джерел

Сягне +33 градусів: прогноз погоди у Тернополі на вихідні

06.06.2025

Категорії

  • Бізнес
  • Економіка
  • Інтерв'ю
  • Історії
  • Кримінал
  • Культура
  • Місто
  • Наживо
  • Новини
  • Освіта
  • Політика
  • Спорт
  • УКРАЇНА І СВІТ

Навігація сайту

  • Головна
  • Контакти

Медійна/Новинна компанія
м. Тернопіль

© 2020 Fainemisto

Нічого не знайдено
Переглянути усі результати
  • ГОЛОВНА
  • НАЖИВО
  • НОВИНИ
    • ОСВІТА
    • КУЛЬТУРА
    • БІЗНЕС
    • КРИМІНАЛ
  • ІНТЕР’ВЮ
  • Радіо Файне Місто
  • МІСТО
  • УКРАЇНА І СВІТ

© 2020 Fainemisto

Go to mobile version