21 березня відбувся черговий етап відбору на відомому шоу «Голос країни». Серед учасників пісенного конкурсу – 19-річний тернополянин Андрій Смерека. Молодику вдалося підкорити серце тренера та потрапити до нокаутів. Тернополянин Андрій змагався із Стригою Алісою. Спільно вони виконали пісню “Дим” “Время и Стекло” у 9 випуску 11 сезону Голосу країни – бої.
Тернополянин Андрій Смерека пройшов до наступного етапу шоу “Голос країни” (Відео)
-
by Lyuda

Схожі записи
На Тернопільщині будуть дуже спекотні вихідні
Mariya
26.06.2026
У Тернополі частково перекриють рух на шляхопроводі на вул. Бродівській
Mariya
26.06.2026
У Тернополі бракує донорської крові груп 3(III) Rh− та 4(IV) Rh−
Mariya
26.06.2026
З російського полону повернулися 160 українських захисників (Фото)
Mariya
26.06.2026