Поліцейські Тернопільщини вибороли звання найсильніших у вправах з гирями (Відео)

У Тернополі відбувся Чемпіонат області з гирьового спорту серед працівників силових структур Тернопільщини. Захід провели за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021». 28 спортсменів виконували вправи з гирями вагою 32 кг. Головував на змаганнях заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Зіновій Кульчицький.

В особистій першості переможцями у своїх вагових категоріях стали:

Звання найсильніших  в командному заліку здобули працівники Нацполіції краю, срібло отримали представники Управління ДСНС, а бронзові медалі вибороли чоловіки з Управління поліції охорони в області.

Переможці чемпіонату отримали кубки та грамоти. За підсумками змагань найкращі спортсмени вирушать на Всеукраїнський турнір.