Сергій Надал: “Школи Тернополя змушують перейти на дистанційне навчання до 24 січня”

Фото: мережа Інтернет

У Тернополі з 11 січня школи переходять на дистанційне навчання до 24 січня, але садочки для дітей будуть відкриті. Щодо підприємців, то працюватимуть у локдаун лише ті, робота яких дозволена постановою уряду. Про це заявив на своїй сторінці міський голова Тернополя Сергій Надал.

“Дорогі тернополяни! Ми зробили все, щоб Тернопіль працював з 8 січня у звичному режимі. Але наша пропозиція урядом не була підтримана. Я вважаю, що ситуація із захворюваністю на коронавірус у кожному місті різна. У Тернополі вона не є критичною, однак Кабінет Міністрів вимагає дотримання локдауну одночасно у всіх міста України.

Наші школи змушують перейти на дистанційне навчання до 24 січня, але садочки для дітей будуть відкриті. Щодо підприємців: працювати у нашому місті можуть лише ті, робота яких дозволена постановою уряду.

Я звертаюся до тернополян у час, який є складним для нашої громади. Епідемія принесла тривогу, фінансові труднощі і обмеження. Я щиро дякую лікарям, вчителям, батькам, підприємцям за ваше терпіння. Я переконаний, що разом ми подолаємо і це випробування. Здоров’я нам усім! Бережіть себе, своїх дітей і батьків!”, – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Читайте також: “Нас змушують закрити місто”: очільник Тернополя Сергій Надал заявив про тиск

Exit mobile version