В Україні подорожчало оформлення біометричних документів

Фото ілюстративне з мережі Інтернет

В Україні зросла загальна вартість оформлення паспорта у формі картки, паспорта для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання.

З 1 січня 2021 року підприємство “Поліграфічний комбінат “Україна” змінює вартість бланків біометричних документів. У зв’язку з цим “несуттєво зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання”. Про це повідомляє Державна міграційна служба України.

За день до збільшення вартості бланків чиновники пояснили, що ті особи, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2020 року, отримають документи за старою ціною. Тим же особам, хто послуги оплатив до 31 грудня, але заяву для оформлення ще не подав, доведеться доплатити на час подання заяви.

Зокрема вартість паспорта громадянина України у формі картки зросте з 345 грн до 363 грн (оформлення до 20 робочих днів) і з 471 грн до 489 грн (до 10 робочих днів).

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон обійдеться у 694 грн за умови оформлення документа до 20 робочих днів (нині 682 грн), або у 1046 до – 7 робочих днів (нині 1034 грн).

Вартість посвідки на тимчасове проживання зросте з 891 грн до 915 грн, а посвідки на постійне проживання з 728 грн до 752 грн.

Читайте також: Уряд підвищив тариф на електроенергію для населення

Exit mobile version