Як працюватимуть підприємства та установи Тернопільщини у “червоній” зоні з 19 жовтня (Відео)

Тернопіль, Бережани, Чортків Кременець, Борщівський, Заліщицький та Монастириський райони Тернопільщини знову потрапили до “червоної” зони”. Нове епідзонування почне діяти з 19 жовтня. Як зазначив під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС лікар-епідеміолог Тернопільського обласного лабораторного центру Володимир Паничев, на сьогодні в області зберігається можливість подальшого росту рівня захворюваності на коронавірус. Аналізуючи ситуацію, медик зазначив, що за таких умов дотримання вимог, передбачених для “червоної” зони, є обов’язковим до виконання.

Відтак, з 19 жовтня на зазначених територіях робота закладів громадського харчування дозволена лише до 22:00 години, за виключенням тих, що працюватимуть “на винос”. Такі установи можуть функціонувати, проте не приймати відвідувачів. Відбудуться також зміни у роботі торговельно-розважальних закладів – нічні клуби, бари, дискотеки будуть зачинені.

Щодо навчання в освітніх закладах Тернопільщини, то як повідомив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш, більшість ОТГ та місцевих рад прийняли рішення про перехід на дистанційну форму навчання.

“Районним держадміністраціям, виконавчим комітетам Бережанської, Кременецької, Чортківської міських рад та ОТГ, структурним підрозділам ОДА, територіальним підрозділам органів виконавчої влади відповідно до Постанови Кабміну від 22.07.2020 року №641 забезпечити проведення карантинних заходів, передбачених для “червоного” рівня епідеміологічної загрози, визначених рішенням комісії з питань ТЕБ та НС з 00:00 години 19 жовтня на території Тернополя, Чорткова, Кременця, Бережан, Борщівського, Заліщицького та Монастириського районів. На цих територіях, відповідно до кольору епідзонування, будуть запроваджені обмеження”, – повідомив Володимир Труш.

Нагадаємо, обмеження по кожній зоні:

Зелена зона. Це найменш уражена хворобою зона. Тут немає сплеску захворювань, завантаженість ліжок у лікарні на рівні 5%. Але це не означає, що заборон у таких населених пунктах немає взагалі. Вони є, але не такі суворі, як в інших карантинних зонах.

Тут діють такі правила:

кінотеатри із заповненістю на 50%;

Жовта зона. Такі регіони характеризуються зміною показників захворювань протягом 5-ти днів поспіль. Завантаженість лікарняних ліжок становить 5% – 50%.

Тут діють такі правила:

Помаранчева зона. Ситуація у таких регіонах характеризується завантаженням ліжок 50% – 75%.

Вводять такі правила:

Червона зона. Для таких населених пунктів обмеження та їхню кількість встановлює спільно державна та регіональна комісії ТЕБ і НС. Приміром, можуть одночасно закрити всі громадські місця та обмежити всі соціальні сфери, або ж поступово обмежувати роботу закладів, які призводять до спалахів інфікування.

Червона зона характеризується сплеском захворювань та завантаженістю ліжок понад 75% протягом п’яти днів поспіль. У таких регіонах у 5 разів перевищено середній по країні рівень захворюваності (на 100 тис. населення за 14 днів).

Тут діють такі правила:

Більш детально про обмеження і зміни у роботі транспорту та інших сфер діяльності на період дії “чероної” зони – у нашому відеоматеріалі.

Читайте також: В Україні оновили карантинні зони: Тернопіль знову у “червоній”

Exit mobile version