У Тернополі жінка залишила в супермаркеті портмоне з двома телефонами — їх викрали

До поліції звернулася жителька обласного центру, яка повідомила про викрадення двох мобільних телефонів. За словами заявниці, у супермаркеті вона випадково залишила у візку портмоне з телефонами.

Про це пише Файне місто з посиланням на ГУНП у Тернопільській області.

Коли жінка згадала про залишені речі та повернулася до супермаркету, портмоне вже не було. Під час проведення оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку встановили, що до крадіжки причетна 56-річна жителька Тернополя.

Жінка раніше не потрапляла в поле зору правоохоронців. Поліцейські встановили її причетність до злочину та вилучили речові докази. За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження.

Провадження відкрили за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі. Наразі триває досудове розслідування.

Exit mobile version