Уночі 16 серпня в одному із сіл Козівської громади 32-річний чоловік у стані алкогольного сп’яніння побив свою 87-річну бабусю. Від отриманих травм жінка померла.
Про це пише Файне місто з посиланням ГУНП у Тернопільській області.
Про трагедію близько першої ночі повідомила дружина чоловіка. За даними поліції, між нетверезим онуком і бабусею виникла суперечка, під час якої він почав бити літню жінку.
Дружина втрутилася у конфлікт відтягнула чоловіка. Однак бабуся вже не подавала ознак життя. Медики та судово-медичний експерт констатували її смерть. Чоловіка затримали.
Слідчі відкрили провадження за ч. 2 ст. 121 ККУ – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.
Правоохоронці встановлюють усі обставини події та вирішують питання щодо повідомлення затриманому про підозру й обрання запобіжного заходу.
