За матеріалами СБУ до суду скеровано обвинувальний акт щодо 34-річного уродженця Донеччини, який добровільно вступив до лав російських окупаційних військ та брав участь у бойових діях проти України.
Про це пише Файне місто з посиланням на Управління СБ України в Тернопільській області.
Слідство встановило, що у 2022 році чоловік, відбуваючи покарання в колонії на тимчасово окупованій території, підписав контракт із підрозділом окупантів, після чого був залучений до штурмових дій на Донеччині.
У жовтні 2025 року його взяли в полон українські військові на Покровському напрямку. Наразі обвинувачений перебуває під вартою.
Йому інкримінують державну зраду та колабораційну діяльність. За скоєне фігуранту загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
