У Гусятині рятувальники витягли собаку з колодязя (Фото)

Собака впав у каналізаційний колодязь у селищі Гусятин та не міг самостійно вибратися. На допомогу прийшли рятувальники.

Про це пише Файне місто з посиланням на ДСНС Тернопільщини.

Подія сталася ввечері 24 червня. Після повідомлення від місцевих жителів на місце оперативно прибули надзвичайники.

За допомогою пожежної драбини один із рятувальників спустився в колодязь і дістав наляканого собаку на поверхню. Тварина не постраждала.

Рятувальники подякували небайдужим людям, які вчасно помітили собаку та викликали допомогу.

Exit mobile version