Учасникам програми “Скринінг здоров’я 40+” нагадують про термін використання коштів

В Україні триває національна програма “Скринінг здоров’я 40+”, однак учасникам, які отримали кошти підтримки до 1 травня 2026 року, залишився лише тиждень для їх використання.

Про це пише Файне місто з посиланням на МОЗ.

До 30 червня 2026 року включно необхідно пройти обстеження та оплатити послугу скринінгу. У разі невикористання коштів у визначений термін вони автоматично повернуться до державного бюджету.

Оновлені правила програми передбачають, що українці віком від 40 років можуть подати заявку через застосунок “Дія” або ЦНАП у будь-який час, без 30-денного очікування після дня народження.

Для учасників, які отримали кошти після 1 травня 2026 року, діє інший термін — два місяці з моменту зарахування для їх використання.

Програма “Скринінг здоров’я 40+” охоплює комплекс медичних обстежень для раннього виявлення серцево-судинних захворювань, ризиків цукрового діабету та оцінки стану ментального здоров’я. Участь у ній вже взяли понад мільйон українців.

Exit mobile version