Із 25 червня у Тернополі запроваджуються сезонні обмеження руху великогабаритного транспорту. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради.
Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
Обмеження стосуватимуться транспортних засобів вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше 7 тонн. У дні, коли температура повітря перевищуватиме +28°C, рух такого транспорту буде заборонений з 10:00 до 22:00.
Обмеження діятимуть протягом літньо-осіннього періоду з метою збереження дорожнього покриття. Водночас вони не поширюються на транспорт, що перевозить небезпечні вантажі, бере участь у ліквідації надзвичайних ситуацій або використовується військовими.
