На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником

Дорожники продовжують знищувати борщівник Сосновського вздовж державних автошляхів області, насамперед на міжнародних трасах із високою інтенсивністю руху.

Про це пише Файне місто з посиланням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

Небезпечну рослину скошують за допомогою спеціальної техніки — мульчерів та тракторів. Такі заходи допомагають запобігти поширенню борщівника, сік якого може спричинити сильні опіки. Водіїв і пішоходів закликають не контактувати з рослиною та триматися подалі від техніки, яка виконує роботи.

Exit mobile version