«Я вбив дружину»: на Тернопільщині чоловіка оштрафували за фейковий виклик поліції

50-річний житель Великогаївської громади повідомив на спецлінію 102, що вбив свою дружину. Після перевірки з’ясувалося, що інформація не відповідає дійсності.

Про це пише Файне місто з посиланням на ГУНП в Тернопільській області.

На місце події одразу виїхали працівники поліції. Однак під час перевірки правоохоронці встановили, що заявник перебував у стані алкогольного сп’яніння, а його дружина жива та наразі перебуває за кордоном.

За завідомо неправдивий виклик спеціальних служб на чоловіка склали адміністративну постанову за статтею 183 КУпАП та оштрафували на 3400 гривень.

Від початку 2026 року поліцейські Тернопільщини вже склали понад 1100 адміністративних матеріалів за неправдиві виклики поліції, медиків та рятувальників.

Exit mobile version