Поліцейські затримали 38-річного чоловіка, якого підозрюють у завданні тяжких тілесних ушкоджень тернополянину.
Подія сталася у парку «Здоров’я» в Тернополі. За даними поліції, між двома чоловіками, які разом вживали алкоголь, виникла сварка. Під час конфлікту 38-річний уродженець Полтавської області завдав кілька ударів 50-річному жителю Тернополя.
Потерпілого з травмами доправили до лікарні. Чоловіка, якого підозрюють у побитті, затримали.
За цим фактом відкрили кримінальне провадження. Якщо його провину доведуть у суді, йому може загрожувати до восьми років ув’язнення.
