На Тернопільщині вводять обмеження руху вантажівок через спеку

У Тернопільській області сьогодні з 13:00 діятиме тепловий режим, який обмежує рух великовагового транспорту через підвищення температури повітря.

Про це пише Файне місто з посиланням на Патрульну поліцію Тернопільської області.

Згідно з рішенням, обмеження запроваджуються при температурі понад +28°C з метою збереження дорожнього покриття від руйнування.

Заборона стосується вантажних автомобілів фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Водіям рекомендують перечекати спекотний період на спеціально облаштованих майданчиках для тимчасової стоянки або біля об’єктів дорожнього сервісу.

Дотримання обмежень контролюватимуть екіпажі патрульної поліції.

Exit mobile version