У Тернопільській області сьогодні з 13:00 діятиме тепловий режим, який обмежує рух великовагового транспорту через підвищення температури повітря.
Про це пише Файне місто з посиланням на Патрульну поліцію Тернопільської області.
Згідно з рішенням, обмеження запроваджуються при температурі понад +28°C з метою збереження дорожнього покриття від руйнування.
Заборона стосується вантажних автомобілів фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн.
Водіям рекомендують перечекати спекотний період на спеціально облаштованих майданчиках для тимчасової стоянки або біля об’єктів дорожнього сервісу.
Дотримання обмежень контролюватимуть екіпажі патрульної поліції.
