63-річний рибалка потонув у ставку на Тернопільщині

У селі на Тернопільщині знайшли мертвим чоловіка, який пішов на риболовлю і не повернувся додому. 63-річний пенсіонер з села Надрічне зник 5 квітня, а наступного дня його тіло виявили у ставку.

Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.

Трагедія сталася у селі Надрічне Бережанської територіальної громади. Повідомлення про нещасний випадок надійшло на спецлінію поліції 6 квітня близько опівдня. Місцева жінка розповіла, що знайшла бездиханне тіло свого родича.

Чоловік 1962 року народження пішов на риболовлю у неділю, 5 квітня, та додому не повернувся. Пенсіонер жив сам, тому про його зникнення родичка дізналася лише наступного дня. Жінка самостійно пішла шукати швагра і виявила його тіло у ставку в селі Урмань.

Судово-медичний експерт під час огляду тіла не знайшов ознак насильницької смерті та тілесних ушкоджень. Попередня причина смерті – утоплення. Остаточний висновок стане відомий після розтину.

Слідчі Бережанського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України з позначкою “нещасний випадок”.

Exit mobile version