Стадіон Тернополя: за дві години до початку фіналу Кубка України з футболу (Наживо)

Сьогодні, 13 травня, у Тернополі на міському стадіоні ім. Романа Шухевича відбудеться фінальний поєдинок Кубку України з футболу сезону-2020/2021 між клубами «Динамо» (Київ) та «Зоря» (Луганськ). Матч розпочнеться о 19.00 годині.

Для того, щоб перегляд матчу був комфортним і безпечним, у Тернополі 13 травня буде обмежено рух автотранспорту на вул. Клінічній, вул. Романа Шухевича, від вул. Веселої в сторону просп. Степана Бандери, вул. Парковій від вул. Зеленої в сторону вул. Р. Шухевича, окрім спецтранспорту, та на вул. Коцюбинського для усіх тернополян, окрім мешканців, які проживають на вказаній вулиці.

Окрім цього, з 16:00 години заборонено продаж пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у всіх об’єктах торгівлі на прилеглих вулицях до міського стадіону ім. Романа Шухевича.

За порядком під час фіналу Кубка України у Тернополі стежитимуть понад 600 поліціантів.

Що відбувається на Тернопільському стадіоні імені Р.Шухевича трохи більше, ніж за дві години до початку фінального матчу – у відео. Трансляція НАЖИВО.

Читайте також: “Такого страху і жахіття не відчувала ніколи в житті”: тернополянка потрапила під артобстріл в Ізраїлі (Відео)

Exit mobile version