На Тернопільщині відновлять костел та палац ХVІІ-ХІХ століття

Червоногородський замок // Фото з відкритих джерел

У Тернопільській області планують відновити костел та палац ХVІІ-ХІХ століття в селі Нирків. Займатиметься цим Православна церква України. Про це пише Файне місто з посиланням на пресслужбу ПЦУ.

Зазначається, нещодавно Блаженнійший Митрополит Епіфаній зустрівся з меценатами та представниками Благодійної організації «Благодійний фонд родини Джуринських» – Віталієм, Олександром та Олегом Джуринськими. У зустрічі також взяли участь архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон та представник юридичного відділу Православної Церкви України Мар’ян Мартинюк.

З благословіння Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія сторони підписали Меморандум про співпрацю щодо збереження, відновлення (реставрації) руїн костелу та палацу ХVІІ-ХІХ ст. в с. Нирків Тернопільської області, – йдеться у повідомленні.

Також під час зустрічі йшлося про суспільно-економічну й гуманітарну ситуацію в нашій державі, протидію ворожим наративам у духовній і культурній сфері та міжнародні відносини в контексті повномасштабного російського нападу на Україну.

Нагадаємо, у Підгайцях стартували підготовчі роботи до реставрації костелу Пресвятої Трійці.

Більше: У Підгайцях будуть реставровувати старовинний костел Пресвятої Трійці (Фото)

Exit mobile version