На хабарі затримали викладача завідувача кафедри одного з вишів Тернополя

Фото: Тернопільська обласна прокуратура

Завідувач кафедри одного із вищих навчальних закладів Тернополя вимагав 1000 доларів США у студента за успішне закінчення навчання. Чоловіка під час отримання неправомірної вигоди затримали правоохоронці. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області

Правоохоронці отримали інформацію про те, що завідувач однієї із кафедр місцевого університету вимагає у студента неправомірну вигоду за успішне закінчення навчання. Гроші фігурант просив за сприяння в успішній здачі сесії, проходженні процедури підготовки та захисту дипломної роботи й отримання диплому бакалавра.

Спочатку чоловік свої послуги оцінив у 1000 доларів США, проте згодом знизив ціну до 400 доларів США. Отримав викладач гроші двома частинами у гривневому еквіваленті. 

Зібравши достатню доказову базу, оперативники взяли підозрюваного «на гарячому», коли він отримував частину від обумовленої суми, а саме – 8 тисяч гривень. 
Чоловіка затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Фігуранту повідомили про підозру згідно з частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна, – зазначили у поліції.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із внесенням понад 240 тисяч гривень застави.

Читайте також: Двоє тернополян за $14 000 пообіцяли вивезти ухилянта за кордон (Фото/Відео)

Exit mobile version