Кістки, знайдені на сміттєзвалищі Підволочиська, належать зниклому 19 років тому юнаку

Фото: мережа Інтернет

Людські кістки, які знайшли на сміттєзвалищі Підволочиська, справді належать зниклому юнаку. Це підтвердили судово-медичні та технічні експертизи, які тривали майже півтора року. Про це пише Файне місто з посиланням на поліцію Тернопільської області.

Ще у серпні 2021 року на стихійному сміттєзвалищі Підволочиська знайшли людські кістки. Під час оперативних заходів стало відомо, що кості можуть належати зниклому 16-річному місцевому жителю.

Впродовж сімнадцяти років брат та мама розшукували хлопця. Проте лише через 17 років товариші зниклого зізналися, що юнак мертвий. Очевидці повідомили, що у ніч зникнення вони їздили на закинуту ферму за кольоровим металом.

Товариш заліз в електрощитову, яка виявилася підключена до мережі, і хлопця вдарило струмом. Він помер на місці події. Друзі злякалися і вирішили поховати тіло самостійно. Вони вивезли знайомого за село і закопали на стихійному сміттєзвалищі.

Пошуки решток кісток тривали не один день. Після цього їх направили на дослідження. ДНК-експертиза підтвердила, що кістки належать зниклому хлопцеві. Не виявили фахівці на рештках жодних ушкоджень, які б свідчили про насильницьку смерть.

Читайте також: На Тернопільщині чоловік підпалив автомобіль (Фото)

Exit mobile version