На Тернопільщині судитимуть трьох правоохоронців за катування людей

Фото: Тернопільська обласна прокуратура

На Тернопільщині судитимуть трьох правоохоронців за незаконне затримання й катування людей. Про це пише Файне місто з посиланням на пресслужбу Тернопільської обласної прокуратури.

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 3 співробітників Управління стратегічних розслідувань в області Національної поліції, обвинувачених у завідомо незаконному затриманні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, перевищенні службових повноважень та катуванні (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 371,  ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 127  КК України).

За даними слідства, у липні минулого року працівники УСР незаконно затримали 3 пасажирів та водія автомобіля у Тернополі. Діючи в інтересах свого знайомого, виходячи за межі наданих їм прав та службових повноважень, правоохоронці силою витягли затриманих з авто та завдали тілесних  ушкоджень, хоча потерпілі не чинили їм жодного опору. Вони впродовж 2 годин незаконно утримували чоловіків на узбіччі проїзної частини дороги з заведеними за спину руками в кайданках.

Фото: Тернопільська обласна прокуратура

Їх дії завдали потерпілим фізичних та моральних страждань, оскільки усе це відбувалось у велелюдному місці й очевидці цієї події знімали побачене на мобільні телефони.

Завершено досудове розслідування, що  здійснювалось групою слідчих ТУ ДБР, розташованого у м. Львові.

Читайте також: Нелегальну рушницю з набоями знайшли у жителя Тернопільщини

Exit mobile version