У Тернополі затримали наближеного до “злодіїв в законі” жителя Грузії, який після видворення знову повернувся до України

Фото: Національна поліція

У Тернополі оперативники віймали жителя Грузії, наближеного до лідерів кримінального світу. Чоловік був не один, а зі співвітчизником. Іноземці перебували на території України з порушенням міграційних правил.

“Іноземці  неодноразово потрапляли в поле зору правоохоронних органів. Обидвоє уже відбували покарання в місцях позбавлення волі за розбої та майнові злочини на території Грузії та Російської Федерації.

Одного із них разом з групою осіб, наближених до лідерів кримінального світу зі статусом “злодії в законі” в листопаді 2017 року правоохоронці затримали та видворили з України без права повернення. Проте ми отримали оперативну інформацію, що іноземець знову тут, а жодних відміток про перетин кордону нема”,- розповів правоохоронець”, – розповів заступник начальника Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Степан Яцух.

У Тернополі підозрюваний “опікувався” земляками, які приїжджали з метою незаконних заробітків. Він їм шукав житло та допомагав після злочину залишати область. Відомо, що за допомогою іноземця на Тернопільщину свого часу заїхало 3 групи квартирних злодіїв та дві, які спеціалізувалися на розбоях та крадіжках з авто. Усіх зловмисників оперативники викрили та затримали. 

Як повідомили у Відділі комунікації поліції, зараз вирішується питання про примусове видворення чоловіків відповідно до статті 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення та заборони в’їзду.

Читайте також: Тернопільського журналіста Ярослава Буяка знайшли мертвим

Exit mobile version