На Тернопільщині судитимуть трьох тиранів, які знущалися над жінками

Фото: мережа Інтернет

Три кримінальних провадження щодо сімейних тиранів розпочали слідчі Монастирищини та Чортківщини, що на Тернопільщині. Потерпали від насилля жінки.

Статтю 126-1 Кримінального кодексу інкриміновано жителю Монастириська. 36-річний чоловік вже неодноразово притягувався до адмінвідповідальності за фізичне насилля над матір’ю, проте заходи впливу не зупиняли його. Розпочато кримінальне провадження.

Кримінальна відповідальність загрожує ще одному жителю Монастириська. 40-річний чоловік систематично вчиняє домашнє насилля над своєю співмешканкою.

Від сина-тирана впродовж тривалого часу потерпає 70-річна мешканка Чортківщини. Пенсіонерка зізнається, що немає сил терпіти постійні знущання родича, котрий зловживає алкоголем.

Санкції статті 126-1 ККУ, яку інкримінують усім трьом підозрюваним, передбачає покарання громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

Читайте також: Зламав 4-річному пасинку ногу та потовк голову: на Тернопільщині судитимуть тирана з Кременця

Exit mobile version