Сьогодні, 2 серпня, Тернопіль провів в останню путь захисника Євгена Кісельова. Його серце перестало битися 28 липня у Харківській області, пише Файне місто.
Спочатку містяни разом з родичами захисника молилися за душу Василя у Домі печалі. Священники відслужили заупокійну панахиду та просили у Бога упокій для захисника.
Далі похоронна процесія із домовиною з воїном вирушила на міське кладовище на вулиці Микулинецькій. Там його навіки віддали землі.
Нагадаємо, про смерть воїна стало відомо 30 липня.
В запеклих боях за Україну загинув тернополянин, військовий Кісельов Євген Олексійович (29.08.1975 р.н.). Його життя обірвалося 28 липня у Харківській області. Щирі співчуття сім’ї, друзям, близьким, знайомим захисника. Вічна пам’ять та слава українському воїну!, – повідомив міський голова Сергій Надал.
Вічна пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним!
- Ще 9 військових з Тернополя отримають допомогу на лікування
- 27–28 квітня у Тернополі перекриють рух на вул. Маркіяна Шашкевича
- Три вулиці Східного залишаться без води 27 квітня
- Мікроавтобуси Mercedes: комфорт і практичність для пасажирських перевезень
- 82 захисники з Тернополя отримають по 10 тисяч гривень
