Юні тернопільські волейболісти здобули «срібло» на чемпіонаті України

У м. Хирів Львівської області з 27 травня по 1 червня відбувся фінальний тур чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків, які народжені 2009 року. У змаганнях взяли участь 10 найкращих команд цього віку з усієї України. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Учасників змагань розподілили на 2 групи по 5 команд у кожній. У своїй групі команда «КДЮСШ №1» здобула три перемоги та одну поразку, а відповідно до цього отримала першу сходинку у групі, що дало можливість боротись за 1 місце на Чемпіонаті.

У фіналі тернопільські волейболісти поступились житомирським спортсменам, тому за результатами змагань вони вибороли срібні медалі Чемпіонату.

Також персональну нагороду «Найкращий ліберо Чемпіонату» отримав тернополянин Василь Білецький.

Повідомляється, що команду до змагань підготували тренери —  викладачі Віктор Туркула та Олександр Сорока.