Молодь Тернопільської громади запрошують реалізувати власний проєкт у напрямку «Вода, санітарія, гігієна» задля реалізації Глобальної цілі сталого розвитку №6 «Чиста вода та належні санітарні умови». Національний набір на молодіжну інноваційну програму UPSHIFT по всій Україні запустив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із партнерами. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.
У національному наборі візьмуть участь 10 команд, які впроваджуватимуть свої суспільно-корисні проєкти по всій країні.
Майбутні команди можуть гуртуватися навколо вирішення наступних проблем:
- повторне використання води у приватних домогосподарствах, школах та громадах;
- проблематика забруднення навколишнього середовища та водойм;
- вплив війни на систему водопостачання та водовідведення;
- інші проблеми пов’язані з водою та водопостачанням у громадах.
Учасники/ці програми навчаться працювати у команді, аналізувати виклики та нестандартно мислити. У супроводі менторів вони знайдуть ефективні рішення проблем, які їх турбують та створять проєкт, що вирішуватиме проблеми пов’язані з доступом до води, санітарією та гігієною і отримають ресурси на його реалізацію.
Що потрібно для участі?
- сформувати команду з 3-5 учасників/ць віком від 14 до 24 років;
- визначити контактну особу, хто буде вести комунікацію від імені команди;
- визначити та описати в анкеті проблему, що турбує вашу команду та стосується води, санітарії та гігієни. Мати готове рішення або проєкт не потрібно. Зосередьтеся саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які ви хочете подолати. У процесі роботи на UPSHIFT ви зможете знайти рішення цієї проблеми;
- деталі та анкета для реєстрації за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/rmJxwvcP
Кінцевий термін подачі заявок: 19 травня, 2024.
Більше дізнатися про програму та особливості національної хвилі можна буде під час онлайн зустрічі 9 травня о 17:00. Щоб отримати посилання на зустріч, потрібно зареєструватися: https://forms.gle/ajBiEhLCaR5Mu7YJ9.
Довідка
UPSHIFT — це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість молоді пройти тренінг за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб створити соціально важливі проєкти.
Читайте також: Вступна кампанія 2024: зміни, про які варто знати абітурієнтам
Обговорення