Благодійний концерт «Загадкова класика» галицького камерного оркестру відбудеться у Тернополі

Галицький камерний оркестр // Фото з Фейсбук-сторінки

У неділю, 25 лютого, в Українському домі відбудеться благодійний концерт на підтримку Збройних сил України «Загадкова класика» галицького камерного оркестру. Також учасники зможуть переглянути виставку мистецьких робіт художника Сергія Музики. Початок заходу о 17:00 год. Вхід вільний. Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

«Загадкова класика» Муніципального галицького камерного оркестру та художник Сергій Музика поєднають музику та малярство в одній благодійній мистецькій програмі. Для шанувальників класики прозвучать два концерти видатного українського композитора XVIII століття Дмитра Бортнянського та філігранні і яскраві твори одного із найвідоміших представників епохи бароко – Йоганна Себастьяна Баха, – йдеться у повідомленні міськради.

Органічним доповненням до дзвінких акордів клавесина стане виставка мистецьких робіт художника Сергія Музики. До експозиції увійде 27 мистецьких робіт, створених в авторській манері, що відображає символічну візію митця на світобудову.

Цей захід благодійний і кошти, зібрані під час дійства, будуть спрямовані на підтримку підрозділів, де проходять військову службу тернополяни.

Читайте також: Науковці вивчають кажанів у відомій печері на Тернопільщині (Фото)

Exit mobile version