Тернополянка Іванна Дяченко перемогла на першому етапі Кубка Світу з веслування на байдарках і каное

Іванна Дяченко// Фото: Тернопільська міська рада

У чеському місті Рачіце завершився перший етап Кубка світу “Canoe Račiceсезону 2022 з веслування на байдарках і каное. Тернополянка Іванна Дяченко здобула перемогу в першому етапі. Про це повідомляють у Тернопільській міській раді.

Іванна є вихованкою Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту. Спортсменка перемогла у фіналі «В» в байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів. Юначка увійшла до десятки кращих спортсменок у світовому спринті.

Це відмінний результат тернополянкию Вона вперше після успішних виступів у юнацькому спорті приймає участь у змаганнях серед еліти світового веслування. Іванна війшла в десятку кращих спортсменів світу у веслуванні на байдарці.

До слова, всього Національна збірна Україна з веслування на байдарках і каное на першому етапі кубка світу «Canoe Račice» здобула шість медалей: три «золотих», дві «срібних» та  «бронзу».