У Тернополі на “Циганці” оновили скейт-парк (Фото/Відео)

Фото: Тернопільська міськрада

У Тернополі на пляжі “Циганка” завершили роботи з ремонту конструкцій скейт-парків. Про це повідомляє Тернопільська міськрада.

Ще у 2016 році на території відпочинкової зони «Циганка» облашували та ввели в експлуатацію сучасний скейт-парк для катання на роликових ковзанах, скейтбордах та велосипедах ВМХ як серед любителів, так і професійних спортсменів.

Враховуючи популярність даної локації серед молоді та інтенсивне навантаження на конструкції, у цьому році на території скейт-парку провели капітальний ремонт конструкцій.

Зокрема, під час ремонтних робіт повністю замінили покриття рампи, фанбоксу, кікеру та інших елементів екстрим-парку з фанерного на бетоноване із збереженням конфігурації існуючих фігур.

Даний капітальний ремонт покращує експлуатаційні характеристики спортивної споруди, дає змогу зменшити рівень шуму під час занять, зменшити негативний вплив вологості на покриття та збільшити термін його експлуатації.

До слова, поточний ремонт конструкцій нещодавно було проведено і на території екстрим-парку, що в парку «Топільче».

Звертаємо увагу усіх любителів екстремальних видів спорту, що на території тернопільських скейт-парків встановлено банери з основними правилами техніки безпеки та поведінки.

Прохання ознайомитись з ними усіх відвідувачів спортивних локацій та неухильно дотримуватись з метою уникнення травмувань.

Читайте також: Активний відпочинок тернополян у парку “Топільче” (Наживо)

Фото: Тернопільська міськрада

Exit mobile version