Відсьогодні у Тернополі збільшили кількість транспорту на спецрейсах. Раніше цією послугою користувалися виключно працівники медичних установ, аварійних та комунальних служб, правоохоронців та інших служб, які забезпечують життя міста в умовах карантин. Зараз до цього списку ввійшли також працівники підприємств, що відновили роботу.
Для цього пасажирам потрібно мати спецпропуск або довідку з роботи, документ, який посвідчує особу, та бути у масці, – повідомили у Тернопільському міському штабі для боротьби з коронавірусом.
Години роботи спецтранспорту залишаються незмінними: з 6:30 до 09:30 і з 16:30 до 20:30.
🔷На тролейбусному маршруті №5 середній інтервал руху складатиме 15 хвилин.
🔷На маршруті №10 –12 хвилин.
🔷На маршруті №11 – 10 хвилин.
🔷На тролейбусному маршруті №7 працюватиме три одиниці транспорту.
🔷На маршруті №8 – два тролейбуси.
🔷На автобусному маршруті №1а середній інтервал руху складатиме 12 хвилин.
🔷На маршруті №35 – 17 хвилин
Нагадаємо, з 23 березня у Тернополі через Covid-19 громадський транспорт призупинив перевезення пасажирів. Відтоді містом курсують лише спеціальні тролейбуси та маршрутки.
“Для працівників вищевказаних установ розробили проїзні для користуванням спецтранспортом. Це, зокрема, тролейбуси №2,5,7,8,9,10,11 ті маршрутки №1А,5А,6,8,23,25,35. Медичні працівники, які задіяні до боротьби з коронавірусною інфекцією, отримали спеціальні проїзні квитки, які дають право на безкоштовний проїзд”, – розповідає начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук.
Щодо перевезення працівників до підприємств та організацій, які працюють, але не відносяться до вказаних категорій, перевезення могли здійснюватися за рахунок коштів роботодавця. Для цього мали бути укладені окремі договори з тими чи іншими перевізниками за умови дотримання санітарних норм.