Факультатив “Християнська етика” знову читатимуть у школах Тернополя

Фото: мережа Інтернет

На засіданні сесії Тернопільської міськради посадовці прийняли проєкт – рішення про запровадження модифікованої програми “Християнська етика” у 1-9 класах шкіл громади. Курс упроваджуватимуть вже з вересня цього року.

Цей факультатив і раніше викладали у школах міста. Тоді дисципліну фінансували з держбюджету. Тепер на всеукраїнському рівні програму закрили, тому її фінансування відбуватиметься за кошти місцевого бюджету. До того ж, тепер учні матимуть змогу самостійно обирати: відвідувати цей курс, чи ні.

Також сьогодні сесія Міської ради прийняла рішення про Затвердження проведення модифікованої програми “Християнська етика” в нашому місті. Це стосується 1-9 класів. Нагадаю, що Міністерство освіти виключило це з обов’язкової програми. Видатки на впровадження такої освіти не фінансуються з державного бюджету. Місто бере видатки на фінансування даної програми на свій рахунок. Тобто фінансування всіх вчителів, всіх тих, хто буде проводити освіту в рамках програми “Християнська етика”, – каже мер міста і наголошує, – ця програма буде запроваджена як факультатив, на добровільних засадах для учнів 1-9 класів.

Планують, що програма:

Курс “Основи християнської етики” читатимуть у 1-4 класах по 17 годин на рік, а у 5-9 класах – по 35 годин.

Впровадження факультативу відбуватиметься у кілька етапів:

Читайте також: 100 спікерів та 2 тисячі рекомендацій: встигніть зареєструватися на благодійний бізнес-форум

Exit mobile version