Майбутнім першокласникам – безкоштовна “Соціальна карта тернополянина”

Фото ілюстративне

Батьки майбутніх першокласників можуть безоплатно виготовити електронний квиток “Соціальна карта тернополянина” для своїх дітей. Про це інформує пресслужба Тернопільської міської ради.

Зробити це можна, звернувшись до оператора ТОВ “Системний зв’язок” (вул. В. Чорновола, 1, другий поверх) та надати необхідні документи для оформлення квитка: ідентифікаційний код та свідоцтво про народження школяра, а також його фото (або прийти з дитиною, щоб зробити фото безпосередньо у ТОВ “Системний зв’язок”), – повідомляють у пресслужбі.

Через 25 робочих днів ви зможете отримати готовий електронний квиток.

Також у повідомленні йдеться про те, що всі учні та студенти, які навчаються в тернопільських закладах освіти та є власниками “Соціальної карти тернополянина” категорії “Учнівська” чи “Студентська”, можуть безкоштовно їздити у міських тролейбусах та комунальних автобусах. Для безоплатного проїзду необхідно лише пред’явити відповідну учнівську/студентську карту та отримати квиток за проїзд.

Читайте також: Грошову допомогу виплатять багатодітним сім’ям у Тернополі до навчального року


Warning: mysqli_query(): (08S01/1053): Server shutdown in progress in /home/fainemisto/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2024

Помилка бази даних WordPress: [Server shutdown in progress]
SELECT wp_posts.ID FROM wp_posts LEFT JOIN wp_term_relationships ON (wp_posts.ID = wp_term_relationships.object_id) WHERE 1=1 AND wp_posts.ID NOT IN (23792) AND ( wp_term_relationships.term_taxonomy_id IN (11) ) AND wp_posts.post_type = 'post' AND (wp_posts.post_status = 'publish') GROUP BY wp_posts.ID ORDER BY wp_posts.post_date DESC LIMIT 0, 5

Exit mobile version