На дамбі Тернопільського ставу видаляють сухостійні каштани

23 червня на дамбі Тернопільського ставу проводять роботи з видалення аварійних сухостійних дерев породи каштан.

Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську міську раду.

Сьогодні, 23 червня, на дамбі Тернопільського ставу спеціалізована організація виконує роботи з видалення сухостійних каштанів. Роботи проводяться відповідно до дозвільних документів, виданих комісією з оцінки стану та вартості зелених насаджень, з метою запобігання можливим аварійним ситуаціям.

Загалом буде видалено вісім дерев, які перебувають у незадовільному стані та становлять потенційну небезпеку.

Роботи виконуються з дотриманням чинних норм і вимог безпеки. Мешканців міста просять врахувати можливі тимчасові незручності, бути уважними поблизу місця проведення робіт та оминати ділянку, де працює спецтехніка.

Exit mobile version