Юрисконсульту одного з тернопільських підприємств повідомили про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України з корисливих мотивів.
Про це пише Файне місто з посиланням на Тернопільську обласну прокуратуру.
За даними слідства, чоловік знав про намір свого знайомого виїхати за кордон і пообіцяв допомогти, запевнивши у можливості працевлаштування на підприємство, яке нібито відряджає працівників за межі України. За свої «послуги» він вимагав 15 тисяч доларів США, попросивши 5 тисяч доларів завдатку.


Під час отримання частини коштів підозрюваного затримали правоохоронці. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі понад 266 тисяч гривень.
Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області за оперативного супроводу працівників Тернопільського управління ДВБ.
Читайте також: Продавали фальсифікат з гаражів лікарні: викрито організовану групу на Тернопільщині (Фото)









Обговорення